Daugiau apie ekovatą

Apie Ekovatą

Ekovata

Ekovata – termoizoliacinė medžiaga iš celiuliozės, naudojama pastatų konstrukcijoms apšiltinti.

Ekovata gaunama, naudojant perdirbtą celiuliozės pluoštą, sumaišant su netoksiškais, nekeliančiais jokio pavojaus žmogaus sveikatai boro rūgštimi ir boroksu.

Kodėl Ekovata?

Pagaminta Lietuvoje

Pagaminta Lietuvoje

Vienintelė Lietuvoje UAB „Ekorema” Kauno raj. gamina Ekovatą, naudodama skandinaviškas technologijas, ir su ja atlieka pastatų apšiltinimo darbus visoje Lietuvoje.

Termoizoliacinės savybės

Ekovata puikiai sulaiko šilumą – jos skaičiuojamasis šilumos laidumo koeficientas λ =0,038 W/mK. Pastatą apšiltinus Ekovata, sutaupomos šildymui skirtos išlaidos, o Jūsų namai bus šilti ir jaukūs.

Garso izoliacija

Smulkiaplaušė Ekovatos struktūra efektyviai užpildo visus tarpus, plyšius ir sunkiai prieinamas vietas, o susidaręs ištisinis sluoksnis užtikrina aukštą garso izoliacijos lygį.

Nedegi

Dėka borokso “Ekorema” gaminama Ekovata priskiriama sunkiai degių medžiagų (B-s1,d0) grupei, todėl gaisro atveju ji apsunkina ugnies prasiskverbimą prie pastato konstrukcijų. Dėl boro junginių Ekovata nedega ir nesilydo, tik lėtai rusena. Gaisro metu neišskiria nuodingų dujų.

Sertifikuota

Ekovata yra sertifikuota Statybos Produktų Sertifikavimo Centre, VGTU Termoizoliacijos Institute bei Gaisrinių Tyrimo Centre.

Ilgaamžė

Tinkamai eksploatuojant pastatą, Ekovata nepraranda savo savybių visą pastato „gyvavimo” laiką. Ekovatai suteikiama ilgalaikė garantija.

Biologinis atsparumas

Sudėtyje esantys boro junginiai apsaugo Ekovatą ir su ja besiliečiančias konstrukcijas nuo puvimo, pelėjimo ir grybelinių ligų. Joje negyvena ir nesiveisia vabzdžiai ir graužikai.

Apsauga nuo karščio

Apšiltinus pastatą dėl unikalių Ekovatos savybių vasarą kambariuose būna vėsu.